Aktualności

Zabij Nudę w Bezledach

  • 05-02-2023
4 lutego 2023 r. w Domu Kultury w Bezledach odbyło się charytatywne Zabij Nudę w Bezledach, czy zakończenie ferii zimowych w klimatach Hip-Hopowych.
 
Podczas wydarzenia zorganizowanego wspólnie z ekipą Zabij Nudę zbieraliśmy pieniądze na leczenie Marcina, mieszkańca naszej gminy, który wymaga specjalistycznego leczenia i bardzo kosztownej rehabilitacji w wyniku potrącenia przez samochód w 2016 roku. Na ten cel udało nam się zebrać 1000 zł, cała kwota z puszek zostanie wpłacona na konto "Fundacji Dzieciom".
 
Na naszej scenie odbyły się warsztaty Beat Box i Freestyle, które zakończyły się konkursem i rozdaniem pamiątkowych statuetek. W części koncertowej wystąpili: Jagieł- Flipper Rudxbwooy Maggy Moroz i Vito BigiBoi, a całą imprezę poprowadził niezawodny DJ BRD.
 
Ogromne podziękowania składamy mamie Marcina, Pani Marioli, za zapewnienie słodkiego kącika z kolorowymi przysmakami i ciepłymi napojami.
 
Gratulujemy wszystkim debiutantom i uczestnikom warsztatów, oraz dziękujemy wszystkim przybyłym artystom, za przybycie i wsparcie naszej inicjatywy

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

15Galeria zdjęć: Zabij Nudę Bezledy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją