Gmina Bartoszyce
Logo: Urząd Gminy Bartoszyce
zmieniamy się na lepsze

Aktualności

Zabij Nudę w Bezledach

4 lutego 2023 r. w Domu Kultury w Bezledach odbyło się charytatywne Zabij Nudę w Bezledach, czy zakończenie ferii zimowych w klimatach Hip-Hopowych.
 
Podczas wydarzenia zorganizowanego wspólnie z ekipą Zabij Nudę zbieraliśmy pieniądze na leczenie Marcina, mieszkańca naszej gminy, który wymaga specjalistycznego leczenia i bardzo kosztownej rehabilitacji w wyniku potrącenia przez samochód w 2016 roku. Na ten cel udało nam się zebrać 1000 zł, cała kwota z puszek zostanie wpłacona na konto "Fundacji Dzieciom".
 
Na naszej scenie odbyły się warsztaty Beat Box i Freestyle, które zakończyły się konkursem i rozdaniem pamiątkowych statuetek. W części koncertowej wystąpili: Jagieł- Flipper Rudxbwooy Maggy Moroz i Vito BigiBoi, a całą imprezę poprowadził niezawodny DJ BRD.
 
Ogromne podziękowania składamy mamie Marcina, Pani Marioli, za zapewnienie słodkiego kącika z kolorowymi przysmakami i ciepłymi napojami.
 
Gratulujemy wszystkim debiutantom i uczestnikom warsztatów, oraz dziękujemy wszystkim przybyłym artystom, za przybycie i wsparcie naszej inicjatywy

Elementy dodatkowe powiązane z tym akapitem w informacji

15Galeria zdjęć: Zabij Nudę Bezledy

Elementy dodatkowe powiązane z tą informacją

Urząd Gminy Bartoszyce

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie ogłasza, że od dnia 25.01.2022 r. ruszył nabór wniosków o dofinansowanie w formie dotacji dla Beneficjentów uprawnionych do najwyższego poziomu dofinansowania: Część 3 Programu Priorytetowego „Czyste Powietrze" (dalej: Część 3 programu), z wyłączeniem dofinansowania w formie pożyczki dla gmin, jako uzupełniającego finansowania dla Beneficjentów.
 
Szczegóły znajdziecie Państwo na stronie internetowej Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie,
 
Dokumentacja programowa znajduje się na Portalu Beneficjenta - strona https://portal.fundusz.olsztyn.pl/wymagana-dokumentacja-sciezka-przez-wfoigw
Plac Zwycięstwa 2
11-200 Bartoszyce
 
tel. 89 300 04 90
fax. 89 762 12 93
 
Lokalizacja
Facebook Page Plugin